Krovinių gabenimas oro transportu

Krovinių gabenimas oro transportu – greitas ir patikimas transportavimo būdas.

Kas tai?

Nesvarbu, ar tai pilnas, dalinis ar skubus transportavimas, čia reikalingas griežtų reikalavimų išmanymas. ETransline logistikos specialistai tinkamai supakuos Jūsų krovinius, paženklins specialiais ženklais, panaudos nuo smūgių apsaugančias pakavimo medžiagas. Specialaus įpakavimo reikalaujančios siuntos paruošiamos atsižvelgiant į tai, ar jose yra dūžtančių, drėgmei, temperatūrai jautrių prekių. Jei reikia, organizuojami užsakomieji skrydžiai kroviniams gabenti, užtikrinamas aviacinių krovinių pervežimas autotransportu (RFS).

Mūsų komanda užtikrins tiesioginius krovinių pervežimus į ar iš tarptautinio Vilniaus oro uosto, kur bus atliekamas visų rūšių krovinių logistinis aptarnavimas. Į krovinių gabenimo oro transportu procesą taip pat įeina ir krovinių sandėliavimas, paruošimas gabenimui, ekspedijavimas, papildomas krovinių draudimas, tinkamas dokumentų paruošimas pagal galiojančius muitinės reikalavimus. Patikiname Jus – krovinių gabenimas oro transportu yra saugus, greitas ir patikimas būdas gabenti krovinius.

Kur gabename?

Garantuojamas greitas krovinių gabenimas oro transportu į bet kurią pasaulio vietą. Australija, Azija, o gal Pietų Amerika? Parinksime tinkamiausią maršrutą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Platus partnerių tinklas visame pasaulyje mums suteikia galimybę pervežti krovinius ten, kur reikia Jums.

Kodėl verta rinktis?

Krovinių gabenimas oro transportu yra tinkamas smulkių bei brangių prekių pervežimui, taip pat gyvūnų gabenimui. Tačiau net ir standartus atitinkantys kroviniai, gabenami oro transportu, privalo būti tinkamai supakuoti. Tam reikia žinių, kurias turi tik patyrę specialistai! Krovinių gabenimas oro transportu – populiarus gabenimo būdas, kuriuo užtikrinamas skubus prekių pristatymas.

Gerai išvystytu europiniu tinklu užtikrinamas efektyvus krovinių pervežimas kelių transportu. Galite būti tikri, krovinių pervežimas kelių transportu – patikimose rankose!
Profesionalūs muitinės tarpininkai užtikrins sklandų muitinės dokumentų tvarkymą!

Krovinių gabenimas jūrų transportu – patikimas būdas tarp žemynų gabenti sunkius krovinius.

Krovinių pervežimo paslaugos prasideda nuo Jūsų užklausos!