Krovinių pervežimas kelių transportu

Krovinių pervežimas kelių transportu yra mūsų specializacija.

ETransline siūlo dalinių ir pilnų, negabaritinių, jautrių temperatūrai ar pavojingų (ADR) tarptautinių krovinių pervežimus. Patyrę vairuotojai užtikrins, kad Jūsų kroviniai kelių transportu būtų pervežami greitai ir saugiai. Galite nesijaudinti dėl sugadintų krovinių, mes naudojamės pilnai sukomplektuotomis tvirtinimo priemonėmis: diržais, skersinėmis lentomis, slydimą mažinančiais kilimėliais, kampukais.

Kas tai?

Krovinių vežimas kelių transportu ne vien pervežimas iš vienos vietos į kitą, tai gerai suplanuotas logistikos procesas. Optimalus maršruto sudarymas, reikiamų dokumentų įforminimas, krovinių stebėjimas realiu laiku – tam reikalingas tinkamas krovinių kelių transportu ekspedijavimas. 

Pasirūpiname, kad kiekvienam kroviniui būtų parenkamas tinkamiausias maršrutas ir užtikrinami visi reikalingi sprendimai.

Kur vežame?

Platus partnerių tinklas, mums suteikia pranašumą ir leidžia be trikdžių pervežti Jūsų krovinį į bet kurią Europos šalį ar Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Gruziją bei kitas, Europos Sąjungai nepriklausančias valstybes. Jei reikalingas krovinių gabenimas į kitą žemyną, suderinsime kelis transportavimo būdus. Krovinių vežimas kelių transportu užtikrinamas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais – ten, kur Jums reikia!

Kodėl verta rinktis?

Krovinių vežimas kelių transportu tinkamiausias tada, kai keliais galima pasiekti strategines vietas visoje Europoje ir už jos ribų. Krovinių pervežimas kelių transportu tinkamas negabaritiniams, pavojingiems, jautriems temperatūrai, diplomatiniams ar asmeniniams daiktams.

Profesionalūs muitinės tarpininkai užtikrins sklandų muitinės dokumentų tvarkymą!
Krovinių gabenimas jūrų transportu – patikimas būdas tarp žemynų gabenti sunkius krovinius.
Reikalingas krovinių gabenimas oro transportu? Jūsų krovinys iš bet kurios pasaulio vietos atsidurs tiesiai prie kliento durų!
Krovinių pervežimo paslaugos prasideda nuo Jūsų užklausos!